آموزش زبان انگلیسی برای کودکان دانلود رایگان

یکی از موضوعاتی که این روزها برای پدر مادر ها جذابیت خاصی پیدا کرده است ، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است. والدین به طریق مختلف میخواهند زبان انگلیسی را به کودکشان آموزش دهند. کودکانی را بارها دیده اید که در سن کم اعلاد یا حروف انگلیسی را بلدند. گروهی نیز نام میوه ها و اشیا را به زبان انگلیسی میگویند. این کودکان از سن کم آموزش دیده اند. اگر میخواهید فرزند شما هم یکی از آن کودکان باشد باید از سن کم پیگیر آموزشش باشید.

 

اما باید بدانید روش صحیح آموزش زبان انگلیسی به کودکان به چه صورت است؟

اگر زبان انگلیسی برایتان اولویت است باید روش تدریس آن را هم بدانید و یا به آموزشگاهی ببرید که آموزش زبان انگلیسی در آن به درستی صورت گیرد.

 

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان دانلود رایگان

اولین سوالی که پیش می آید این است که بهترین سن برای آموزش زبان انگلیسی چه سنی است؟

در این مورد بیشتر متخصصان معتقدند هرچه زبان دوم در سنین پایین تری به کودک آموزش داده شود، احتمال این که کودک در سال های بعد در یادگیری این زبان موفق تر باشد، بیشتر است. بهترین سن در این زمینه 3 تا 5 سال پیشنهاد شده است.زیرا کودک اول باید به زبان مادریس خود تسلط پیدا کند و پس از آن زبان دوم را بیاموزد. نتایج یک تحقیق که در سال ۱۹۹۶ در روزنامه نیوزویک منتشر شد نشان می داد، کودکی که بعد از ۱۰ سالگی شروع به آموختن زبان دوم کند با احتمال کمتری ممکن است بتواند بعدها این زبان را مانند کسانی که آن زبان، زبان مادری شان است، صحبت کند.

شما برای آموزش فرزندتان چند روش پیش رو دارید:

آماده سازی محیط برای آموزش زبان کودکان ، یکی از دشوارترین و کارآمدترین روش های آموزش است. در این روش محیط آموزشی کودک را به گونه ای طراحی می کنید که کودک در معرض آموزش قرار بگیرد. این روش و آموزشگاه‌های بسیار کمی صورت می‌گیرد. یعنی شما محیط را به گونه ای آماده سازی کنید که کودک بدون اینکه متوجه شود آموزش ببینند. آموزش از طریق روشهای غیر مستقیم..

روش دوم آموزش شنیداری: در این روش همان طور که از اسمش پیداست آموزش با شنیدن آغاز می شود و نوشتن اهمیت چندانی ندارد. در این روش با کودک تمرینات مکالمه انجام می شود.
در این روش، واژگان و قواعد ابتدایی دستور زبان از طریق شنیدن و صحبت کردن به کودک آموزش داده می شود.
یعنی مدرس بخش عمده آموزش خود را از طریق مکالمه پیش می برد.

روش سوم آموزش دیداری شنیداری است : در این روش علاوه بر اینکه از روش قبل استفاده می کنیم مربی از کارت های موجود تصاویر و یا از اشیای مربوطه جهت آموزش استفاده می کند و این کار سبب می شود تا عبارات

روش آموزش به کودکان ۲ تا ۳ سال و کودکان ۳ تا ۷ سال بسیار متفاوت است یعنی به عبارتی آموزش با توجه به سن کودک صورت می گیرد. هر چه سن کودک کمتر باشد بازی و سرگرمی بیشتر می شود و با افزایش سن آن آموزش نیز جدی تر صورت می گیرد.

اگر در غرب تهران زندگی می کنید ما یک آموزشگاهی که تمام ویژگی های بالا را دارد به شما معرفی می کنیم.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که  موسسه بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

Rate this post