آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین زبان های دنیاست . ما در این مقاله به آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان به صورت رایگان پرداخته ایم .

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دارای قواعد خاصی است که مهم ترین قاعده ی آن آموزش غیر مستقیم است که اگر رعایت نشود باعث دلزدگی از این زبان شیرین میشود .

روش تدریس زبان انگلیسی در مهد کودک زبان بادبادک به گونه ای است که آموزش زبان انگلیسی همانند زبان مادری و به صورت غیر مستقیم به کودکان آموزش داده خواهد شد .

این موضوع بدین معناست که آموزش زبان به کودکان همراه با فعالیت های روزانه و به طور غیر مستقیم و از طریق بازی ، سرگرمی ، ویدئو ، کارتن و … می باشد  آموزشگاه زبان بادبادک با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره تلاش کرده است محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه نماید.

آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک همواره اولویت های زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است :

استفاده از دبیران مجرب و خوش اخلاق
استفاده از روش های نوین آموزشی
استفاده از کلاس های هوشمند

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان 

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید به صورت آهسته پیش برود .

به صورتی که نباید آموزش در ابتدا به صورت جمله و کلمات صورت بگیرد .

پیشنهاد ما به شما به این است که آموزش را با حروف آغاز کنید .

آموزش حروف انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

 

ما در صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه به صورت پیوسته آموزش مجازی داریم . یعنی شما با دنبال کردن صفحه ی ما به صورت رایگان وارد کلاس مجازی میشوید .

همچنین جهت مشاوره و ثبت نام میتوانید به اینستاگرام آکادمی تخصصی زبان بادبادک مراجعه کنید و به صورت رایگان با مشاوران مجرب ما در این خصوص در ارتباط برقرار کنید .

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه به کودکان رایگان

 


آموزش مجازی زبان انگلیسی رایگان در اینستاگرام  ( کلیک کنید )

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ( کلیک کنید )


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

 

 

آموزش زبان انگلیسی به کودکان را چگونه آغاز کنیم ؟

آموزش باید به صورت غیر مستقیم و با حروف الفبا آغاز شود .

بهترین روش برای آموزش انگلیسی به کودکان چیست ؟

آموزش با بازی و فلش کارت و فیلم های آموزشی …

آموزش انگلیسی به صورت رایگان در کدام سایت است ؟

داخل مقاله توضیح داده شده است .

Rate this post