آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان

آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان : آموزش زبان انگلیسی به کودکان با دشواری های همراه است که بسیاری از والدین تمایل دارند آموزش زبان انگلیسی به کودکان را از طریق آنلاین آغاز کنند که در ابتدای کار باید بگوییم بهتر است به دلیل سختی آموزش زبان به کودکان، فرزندان خود را به کلاس های زبان مناسب کودکان ببرید که در انتهای مقاله یک کلاس زبان مناسب کودکان به شما معرفی کرده ایم اما اگر به دنبال آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان خود هستید ما شیوه های آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان را به شما آموزش می دهیم و همچنین در مقالات مختلف می توانید روش های مختلف آموزش زبان انگلیسی به کودکان را یاد بگیرید.

ترفندهای مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد که ما هر کدام از این ترفندها را در مقالات مختلف توضیح داد این که شما بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید می توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید و اما آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان چگونه است ؟؟

تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

8سایت خارجی برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان


 

آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان

آموزش آنلاین زبان انگلیسی تواند از روی سایت ها و مشاهده کلیپ ها باشند و شما از نرم‌افزارهای آنلاین سایت استفاده کنید

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان

Magic English  یکی از بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان میباشد. این محصول به عنوان پرفروشترین cd میباشد. افرادی که از این مجموعه استفاده میکنند نیازی به حضور اساتید ندارند. این سی دی ها قابلیت اجرا برروی انواع dvd player و کامپیوتر آموزش کلمه به کلمه به همراه تکرار کلمات همراه با آموزش نگارش لغات آموزش زبان انگلیسی به سبک مجیک انگلیش برای کودکان یکی از بهترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی است که در حال حاضر در اکثر سایتهای دنیا جزء پرفروشترین ها است

والت دیسنی این مجموعه را ساخته است. این مجوعه 26 سی دی دارد و در این مجوعه کودکتان موارد زیر را آموزش میبیند:

کودک شما در این 26 قسمت در رابطه با موضوعات زیر آموزش میبیند:

1 – Hello

2 – Family

3 – Friends

4 – Happy Houses

5 – Animal Friends

6 – It’s Delicious

7 – Happy Birthday

8 – Tick Tock Time

9 – Night and Day

10 – Let’s Play

11 – Numbers

12 – At Home

13 – My Body

14 – Party Time

15 – Cooking

16 – The Forest

17 – The sea

18 – Let’s Travel

19 – Colors

20 – Wild Animals

21 – Funny Faces

22 – Country Life

23 – Music

24 – Mountains

25 – Changing seasons

26 – Fairyland

آموزش زبان انگلیسی آنلاین به کودکان

جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی با سیستم فونیکس

پیش از اینکه در رابطه با آموزش زبان انگلیسی با سیستم فونیکس توضیحاتی ارائه دهیم باید برایتان توضیح دهیم که سیستم فونیکس چیست . باید گفت فونیکس یعنی آموزش نقاشی و رنگ آمیزی، کاردستی، شعر و سرود، کامپیوتر به زبان انگلیسی در واقع بچه ها در یک محیط شاد و آموزنده بدون اینکه احساس خستگی کنند زبان انگلیسی را اصولی و کاربردی آموزش میبینند و این آموزش مبتنی بر سیستمی همانند آموزش زبان مادری است به همین دلیل برای کودکان شاد و جذاب بوده و خسته کننده نمیباشد.

تعریف کامل و جامع از سیستم فونیکس است و ما بخواهیم به صورت یک مثال برایتان توضیح دهیم می توان گفت:
در سیستم فونیکس آموزش زبان به کودکان از صدا شروع می شود . این سیستم به زبان آموز کمک می کند تا در مدت کمی به راحتی بخواند ، بنویسد و حرف بزند. سیستمهایی که تا کنون به کار گرفته می شدند چندان موفق نبوده اند. اما این سیستم بسیار موفقیت آمیز بوده است.
بسته های آموزشی قدیمی با دیدن و خواندن آموزش آغاز می‌شد اما سیستم فونیکس به این صورت نیست. و با توجه به تحقیقات انجام شده نتیجه مطلوب تری داشته است.
اگر ما بخواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان که از روش فونیکس استفاده می‌کند به شما معرفی کنیم قطعا آموزشگاه زبان بادبادک در غرب تهران را معرفی خواهیم کرد.


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post