آموزش روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان

در این مقاله می خواهیم در رابطه با آموزش روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه زبان کودکان بادبادک توضیحاتی را ارائه نماییم . همانطور که می دانید آموزش زبان انگلیسی به کودکان در سنین پایین کار بسیار دشواری است و اگر قصد دارید که آموزش زبان انگلیسی را به کودکان خود در منزل آموزش دهید بهتر است تنها در حد آموزش کلمات این کارا را انجام دهید چرا که آموزش هایی که کودکان در سنین پایین می بینند ، اگر اشتباه باشد تا سال ها بعد نمی توان این آموزش ها را تصحیح کرد به طور مثال اگر دیده باشید کودکانی که در سنین پایین تر نحوه دست گرفتن مداد یا خودکار را اشتباه یاد گرفته باشند ، تا بزرگسالی و تا آخر عمر هم این موضوع را نمی توانند تغییر بدهند .

به همین منظور پیشنهاد ما به شما این است که آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را به آکادمی تخصصی زبان کودک و نوجوان بادبادک بسپارید . روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه زبان کودکان بادبادک به گونه ای می باشد که کودکان به صورت کاملا غیر مستقیم و همانند زبان مادری آموزش خواهند دید . در ادامه به صورت کامل در رابطه با شیوه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کودکان بادبادک را شرح خواهیم داد .

روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه زبان بادبادک 

روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه زبان بادبادک

روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان در آموزشگاه زبان بادبادک به گونه ای می باشد که کودکان در کنار بازی و سرگرمی و فعالیت به صورت کاملا غیر مستقیم زبان انگلیسی را یاد می گیرند . به گونه ای که روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان با بهره گیری از مدرن ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی ، جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان را ارائه می گردد .

تقویم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک ( کلیک کنید ) 

شما قادر خواهید بود با عضویت در کانال تلگرام موسسه زبان بادبادک تمامی شیوه ها و روش تدریس زبان انگلیسی به کودکان را مشاهده نمایید .

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

متد آموزشی در آموزشگاه زبان بادبادک بدین صورت است که ، آموزش زبان انگلیسی را در کنار سرگرمی و فعالیت روزانه برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است، آموزش زبان انگلیسی به کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال به صورتی است که می توانند به راحتی آموزش زبان انگلیسی را با لهجه ای عالی فرا بگیرند.
مهد زبان بادبادک این امکان را برای خانواده ها و زبان آموزان 3 تا 7 سال فراهم آورده است تا علاوه بر امکاناتی که در یک مهد کودک ارائه می شود ، کودکان زبان انگلیسی نیز بیاموزند. آموزش به صورتی است که زبان دوم را مانند زبان مادری فرا میگیرند و آموزش کاملا غیرمستقیم میباشد.

در کنار تمامی موارد گفته شده موسسه بادبادک ، یک اتاق بازی برای زبان آموز کودک خود فراهم دیده است تا آنها بتوانند در محیطی شاد و مفرح ، زبان انگلیسی را به صورت غیر مستقیم از دبیران متخصص ما یاد بگیرند . عکس های مربوط به اتاق بازی کودکان در آموزشگاه زبان کودکان بادبادک را می توانید در قسمت گالری سایت مشاهده نمایید .

 

Rate this post