آموزش حرف S به کودکان با مثال

آموزش حروف الفبا به کودکان یکی از راحت ترین مسائلی است که در آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید به آن پرداخت . ما در این مقاله به آموزش حرف S به کودکان با مثال میپردازیم .

آموزش زبان انگیسی به کودکان باید به صورت غیرمستقیم اتفاق بیفتد .

ما در ادامه ی مقالات قبل بعد از آموزش حرف R در این مقاله به آموزش حرف S به کودکان با مثال میپردازیم .

 

 

آموزش حرف S به کودکان با مثال

 

alphabet یا همان حروف الفبای انگلیسی یکی از آسان ترین مبحثایی هست که میتوان با کودک 2 سال نیز کار کرد و از لحاظ ذهنی با کمک آموزش قوی و صحیح کودک به طور کامل آماده میشود .

راه ها و روش های بسیار زیاد و مناسبی برای این آموزش وجود دارد مثل آموزش با رقص ، آموزش با آهنگ ، آموزش با فیلم ، آموزش با کارتون ، آموزش همراه بازی ، آموزش با اسباب بازی های الفبا ، آموزش با فلش کارت و صد ها روش غیر مستقیم و مستقیم …

 

 

همچنین ما در در صفحه ی اینستاگرام بادبادک دوره های رایگان آموزش زبان انگلیسی برگزار کرده ایم . جهت آموزش های بیشتر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید .

برای شرکت در کلاس های رایگان مجازی تنها کافیست صفحه ی اینستاگرام بادبادک را دنبال کنید .

 

 

به چند نمونه از worksheet های حرف S دقت کنید .

/*/* worksheet حرف S */*/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از موثرترین روش هایی که در آموزش حروف الفبا در همه ی زبان ها میشود به آن پرداخت فلش کارت است .

به چند نمونه از فلش کارت های حرف S دقت کنید .

.. فلش کارت حرف S برای کودکان ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 


آموزش مجازی زبان انگلیسی رایگان در اینستاگرام  ( کلیک کنید )

+

فلش کارت متضاد ها به انگلیسی برای کودکان  ( کلیک کنید )


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

فلش کارت هایی حرف S را از کجا دانلود کنیم ؟

داخل مقاله نمونه فلش کارت های حرف S برای کودکان بارگزاری شده است .

Worksheet حرف S را از کجا بیاریم ؟

داخل این مقاله بارگزاری شده است .

STAR یعنی چه ؟

ستاره / فلش کارت این کلمه داخل مقاله موجود است .

3.3/5 - (3 امتیاز)