آموزش حرف I به کودکان با مثال

آموزش حروف انگلیسی اولین قدم برای شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان است . ما در این مقاله به آموزش حرف I به کودکان با مثال خواهیم پرداخت.

حروف الفبای انگلیسی پایه ترین مبحث در زبان انگلیسی است که به آن پرداخته میشود . در آموزش زبان دوم به کودکان بهتر است با آموزش حروف الفبا شروع کنید زیرا آموزش حروف الفبا با شعر و آهنگ و روش غیر مستقیم بسیار ساده است و خیلی زود در یاد کودکان باقی میماند.

 

 

آموزش حرف I به کودکان با مثال

 

نکات الفبای انگلیسی که باید به آن ها توجه کرد :

1. خواندن الفبا با شعر و اهنگ های شاد کودکانه
2. تشخیص حروف بزرگ
3. تشخیص حروف کوچک
4. جفت کردن حروف بزرگ و کوچک با هم و ترکیب حروف
5. شناسایی صدای همه حروف و آوا های حروف 
6. پیدا کردن حروف و تشخیص آن در بین جمله
7. نوشتن بعضی از حروف الفبا

 

آموزش حرف I به کودکان

چند نکته مهم :

آموزش حرف I به کودکان با مثال

از آموزش خسته نشوید کودکان بسیار باهوش هستند اما عوامل بسیار زیادی باعث پرت شدن حواس کودکان میشود که یادگیری را ممکن است به عقب بیندازد.

قبل از شروع رسمی آموزش ذهن کودک را آماده کنید.

از فلش کارت استفاده کنید.

با آهنگ های شاد به کودک خود انگیزه دهید.

از فیلم های آموزشی کوتاه استفاده کنید.

فیلم ها در آموزش معجزه میکنند سعی کنید از فیلم های کوتاه استفاده کنید که حوصله ی کودک سر نرود.

سعی کنید فیلم ها و آهنگ های کودکانه انگلیسی به طور همیشه در خانه پخش شود به طوری که حتی کودک در زمانی که بازی میکند به طور ناخداگاه گوش دهد.

 

آموزش حروف انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

alphabet جزو اولین مبحثی است که باید در زبان زبان انگلیسی چه به بزرگ سال چه به کودک آموزش داده شود .

alphabet یا همان حروف الفبای انگلیسی یکی از آسان ترین مبحثایی هست که میتوان با کودک 2 سال نیز کار کرد و از لحاظ ذهنی با کمک آموزش قوی و صحیح کودک به طور کامل آماده میشود .

راه ها و روش های بسیار زیاد و مناسبی برای این آموزش وجود دارد مثل آموزش با رقص ، آموزش با آهنگ ، آموزش با فیلم ، آموزش با کارتون ، آموزش همراه بازی ، آموزش با اسباب بازی های الفبا ، آموزش با فلش کارت و صد ها روش غیر مستقیم و مستقیم …

 

برای شروع آموزش حروف انگلیسی میتوانید با نقاشی کردن و پرکردن برگه هایی مانند زیر شروع کنید تا دست بچه ها راه بیفتد و هم برای کودکان جذاب باشد .

worksheet حرف I :

 

 

فلش کارت انگلیسی و نحوی آموزش با آن به کودکان  ( کلیک کنید )

 


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بستنی به انگلیسی چی میشه ؟

ice cream

آموزش حرف i به کودک 2 ساله را چگونه آغاز کنیم ؟

با آهنگ ها و فیلم های آموزشی آموزش الفبای انگلیسی را به کودکان میتوانید آغاز کنید.

worksheet حرف I را از کجا دانلود کنم ؟

داخل مقاله چند نمونه worksheet حرف I برای کودکان موجود است.

4/5 - (95 امتیاز)