آموزش حرف c به کودکان با مثال

آموزش حروف انگلیسی جزو اولیه ترین و پایه ترین مباحثی است که در زبان انگلیسی به آن پرداخته میشود. ما در این مقاله به آموزش حرف c به کودکان میپردازیم .

آموزش الفبای انگلیسی به علت ساده بودن بسیار مبحث خوبی برای شروع آماده سازی ذهن کودکان در زمینه زبان دوم و زبان انگلیسی میباشد .

توصیه ما در این زمینه این است که آموزش را به شکل بازی های جذاب و راه هایی شروع کنید که برای بچه های جذاب باشد.

 

آموزش حرف c به کودکان

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

چند نکته مهم :

1. از آموزش خسته نشوید کودکان بسیار با هوش هستند اما عوامل بسیار زیادی باعث پرت شدن حواس کودکان میشود که یادگیری را ممکن است به عقب بیندازد.

2. قبل از شروع رسمی آموزش ذهن کودک را آماده کنید.

3. از فلش کارت استفاده کنید.

4. با آهنگ های شاد به کودک خود انگیزه دهید.

5. از فیلم های آموزشی کوتاه استفاده کنید.

6. فیلم ها در آموزش معجزه میکنند سعی کنید از فیلم های کوتاه استفاده کنید که حوصله ی کودک سر نرود.

7. سعی کنید فیلم ها و آهنگ های کودکانه انگلیسی به طور همیشه در خانه پخش شود به طوری که حتی کودک در زمانی که بازی میکند به طور ناخداگاه گوش دهد.

 

رعایت نکات بالا شما را بسیار در امر آموزش کمک میکند 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان 

کودکان از یادگیری لذت می برند. برای آن ها اهمیت ندارد که یک فعالیت به تقویت توانایی های شناختی آن ها منجر می گردد یا مهارت های حرکتی آن ها را بهبود می بخشد.

تنها کافیست برای کودکان اوقات خوشی فراهم گردد. البته نکته ای که بایستی مدنظر قرار داد شیوه تدریس زبان انگلیسی بسته به دوره ی سنی هر فرد بسیار متفاوت خواهد بود و با کم شدن سن فرد تدریس زبان انگلیسی به مراتب سخت تر خواهد شد و نیازمند اساتیدی مجرب در زمینه کار با کودکان خواهد بود که شناختی جامع و مبسوط از رفتارها و نیازهای کودک دارند.

زبان دوم علاوه بر دانش های زبانی باعث پیشرفت و بهبود در سایر توانایی های انفرادی نیز می گردد.

شکی نیست که ذهن یک کودک بسیار آماده تر از افراد بلوغ یافته برای یادگیری مطالب مختلف علی الخصوص یک زبان جدید می باشد، ولی بزرگترین مزیت یادگیری زبان انگلیسی در سنین ابتدایی لهجه ی فرد می باشد که بسیار مطلوب تر خواهد بود.

در مطالعات دیگری که توسط یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن انجام شده، نشان داده است که افرادی که در سنین کودکی یادگیری زبان دوم را آغاز کرده اند احتمال این که لهجه ای همانند یک غیر انگلیسی زبان داشته باشند بسیار کمتر از افرادی است که در سنین بزرگسالی شروع به این امر نموده اند.

این تحقیقات بیان می دارند که افزایش سن افراد سبب دشوار تر شدن تغییر عادت های زبانی به لهجه ی زبان دوم می گردد.

بنابراین اولین دلیلی که ما را ترغیب می سازد تا کودکانمان را از سنین ابتدایی با آموزش حروف انگلیسی در زبان انگلیسی آشنا سازیم امتیاز بزرگ صحبت کردن همانند یک انگلیسی زبان می باشد.

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

برای شروع میتوانید با نقاشی کردن برگه هایی مانند زیر شروع کنید تا دست بچه ها راه بیفتد :

 

آموزش حرف c به کودکان

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

 

 

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

و حالا توجه شما را به چند فلش کارت جذب میکنیم :

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 

آموزش حرف c به کودکان با مثال

 


آموزش حرف B به کودکان با مثال ( کلیک کنید )

+

آموزش حرف A به کودکان با مثال ( کلیک کنید )

+

آموزش حروف انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

حرف c انگلیسی را چگونه به کودک خود آموزش بدهیم ؟

مراحل داخل مقاله توضیح داده شده است .

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان چیست ؟

آموزش غیر مستقیم با بازی

A B C را کی به کودکان آموزش بدهیم ؟

داخل مقاله توضیح داده شده است .

4.7/5 - (44 امتیاز)