آموزش اعداد انگلیسی به کودکان پیش دبستانی

در دنیای امروز اهمیت زبان انگلیسی را نمیتوان انکار کرد . ما در این مقاله به آموزش اعداد انگلیسی به کودکان پیش دبستانی میپردازیم .

با توجه به این که زبان انگلیسی طرفداران زیادی در دنیای امروز پیدا کرده است بیشتر خانواده هایی که آینده ی فرزندانشان برایشان اهمیت دارد امروزه در تکاپوی آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستنند و به دنبال آموزشگاهی مناسب برای آموزش.

ما در انتهای این مقاله یکی از بهترین مرکزهای آموزش زبان کودکان را به شما معرفی میکنیم .

 

 

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان پیش دبستانی

 

آموزش به کودکان رده سنی 3 تا 6 سال باید به صورت غیر مستقیم انجام شود طوری که بچه ها از زبان زده نشونند .

آموزش غیر مستقیم یعنی آموزش با بازی ، فیلم و کلیپ های شاد آموزشی ، آهنگ های شاد کودکانه و …

اعداد 1 تا 20 به انگلیسی

One
یک
Two
دو
Three
سه
Four
چهار
Five
پنج
Six
شش
Seven
هفت
Eight
هشت
Nine
نه
Ten
ده
Eleven
یازده
Twelve
دوازده
Thirteen
سیزده
Fourteen
چهارده
Fifteen
پانزده
Sixteen
شانزده
Seventeen
هفده
Eighteen
هجده
Nineteen
نوزده
Twenty
بیست

 

 

یکی از روش های تقویت اعداد کودکان استفاده از ورک شیت است .

به چند نمونه از ورک شیت های اعداد توجه کنید .

 

 


همچنین بخوانید :

آموزش حروف و اعداد زبان انگلیسی موزیکال به کودکان

+

آموزش موزیکال زبان انگلیسی برای کودکان 


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

Rate this post