آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با شعر و بازی

درک اعداد یک مهارت مهم برای کودکان می باشد پس از اینکه کودک شما درک درستی از اعداد فارسی پیدا کرد شما می توانید آموزش اعداد انگلیسی را به کودکان آغاز کنید. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که بهتر است برای شروع ، آموزش اعداد انگلیسی به کودکان را با شعر و بازی آغاز کنید.

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان کار بسیار ساده ای می باشد بدین صورت که والدین بهتر است که برای شروع اعداد را با فعالیت های روزانه به کودک خود آموزش دهند . البته به این موضوع را هم در نظر داشته باشید که کودک شما در این مرحله فقط با ماهیت اعداد آشنا می شوند و برای درک معنای اعداد انگلسی بهتر است تا 5 سالگی صبر داشته باشید.

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان

بهترین راه برای آموزش عداد انگلیسی به کودکان این می باشد که شما آموزش اعداد را به صورت کاربردی به او نشان دهید و از کلماتی که فرزند شما انگلیسی آن کلمه را یاد گرفته است کمک بگیرید مثلا بگویید one apple و معادل فارسی آن را با کودک خود تکرار کنید . سعی کنید در آموزش اولیه خود تا عدد 10 را بیشتر به او آموزش ندهید. در ضمن صبر و تکرار زیاد را فراموش نکنید.

سعی کنید اعداد 1 تا 10 را قسمت بندی کنید مثلا اعداد 1 تا 3 را آموزش دهید و بعد سراغ اعداد 4 و 5 و6 و … بروید.

موضوعی که اهمیت بسیاری در آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود با ید به آن توجه کنید این است که حتما کلمات را با تلفظ صحیح به آنها آموزش دهید چرا که کودکان در این سن دقیقا کلمات را مشابه شما تکرار خواهند کرد.

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با شعر

از آنجایی که کودکان در این سن علاقه زیادی به شعر و موسیقی از خود نشان می دهند شما می توانید با دانلود آهنگ هایی که اعداد انگلیسی را آموزش می دهند روند آموزش خود را تثبیت و تسریع ببخشید.

در اینجا یک شعر در رابطه با آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با شعر را در اختیارتان قرار می دهیم که می توانید از آن اسفاده نمایید.

One, Two, Buckle My Shoe
(One, two buckle my shoe (pretend to tie shoe
(Three, four knock on the door (pretend to knock on door
(Five, six pick up sticks (pretend to pick up sticks
(Seven, eight lay them straight (pretend to lay sticks down
Nine, ten a big fat hen

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با بازی

برای آموزش اعداد انگلیسی به کودکان می توانید از فلش کارت ها یا بازی هایی که کودکتان را مجبور به شمردن اعداد و رعایت ترتیب اعداد مجبور کند استفاده نمایید. همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید می توانید فرزند خود را مجبور به رعایت ترتیب اعداد نمایید تا نقاشی کامل شود.

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با بازی

 

حال که توضیحات کامل را در اختیارتان قرار دادیم باید به معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران بپردازیم. ما در این مقاله یک آموزشگاه زبان معتبر برای کودکان و نوجوانان به شما معرفی میکنیم . این آموزشگاه ها یکی از معتبرترین آموزشگاه ها در سطح تهران است. این آموزشگاه ، موسسه زبان بادبادک است.آموزشگاه زبان بادبادک یک آموزشگاه زبان کودک است. این آموزشگاه در غرب تهران در مناطق 5 و 22 واقع شده است. دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است و مشکلی در رفت آمد به وجود نمی آورد.

ما آدرس و شماره تلفن این آموزشگاه را در اختیار شما عزیزان قرارمیدهیم ، همچنین عکس های مربوط به این آموزشگاه را مشاهده کنید. در صورتی که تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارید میتوانید  به آدرس های گفته شده مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های آموزشگاه تخصصی زبان کودکان بادبادک تماس بگیرید.

محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار جذاب بوده و شیوه دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است پس از مشاهده ، افراد زیادی تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این اموزشگاه دارند.

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش آموزش اعداد انگلسی به کودکان ، پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر و آموزش هایی از قبیل آموزش اعداد انگلسی به کودکان را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post