آموزشگاه زبان کودکان مرزداران

این روزها همه والدین می دانند که آموزش زبان به کودکان بسیار اهمیت دارد.

دلیل این مسئله را در چند جا می خواهیم برای شما بیان کنیم تا به اهمیت این موضوع پی ببرید.

چرا آموزش زبان به کودکان اهمیت دارد

پژوهش های صورت گرفته نشان می دهند مقاطع ذکر شده زمان مناسبی برای شروع یادگیری زبان نیستند. در واقع تحقیقات جدید بیانگر این مسأله اند که بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان، از سنین بسیار پایین است. پیش تر تصور می شد آموزش زبان دوم در این سنین، سبب بروز اختلالات و مشکلات زبان شناسی در کودک خواهند شد اما پژوهشگران معتقدند بهتر است در مراحل آغازین تولد کودک آموزش زبان دوم شروع شود.

بسیاری شما به این موضوع فکر کنید که حال که دیگر سنمان پایین نیست آیا زبان انگلیسی را یاد نمیگیریم؟ خیلی به این صورت نیست اما اگر اصل پایین زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای آموزش ببینید بسیار راحت تر و با لهجه بهتری می توانید انگلیسی صحبت کنید.

 

یکی از مهمترین دلایلی که باید در سن کم و زبان انگلیسی را یاد بگیریم این است که، طبق پژوهشی از تیمی از دانشمندان دانشگاه واشنگتن با موضوع “پروسه ادراک صبحت در کودکان” ، با بالا رفتن سن افراد شانس تلفظ کردن زبان دوم همانند افراد بومی بسیار کاهش خواهد یافت.

 

هزاران دلیل دیگری وجود دارد که آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تان را از سن پایین آغاز کنید اما حال که درباره این موضوع توضیح دادین بهتر است یا آموزشگاه زبان کودکان در مرز را به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه زبان کودکان مرزداران

 آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post