آموزشگاه زبان فرانسه در آیت الله کاشانی – منطقه 5 – آریاشهر

شاید تعداد معدودی افراد به دنبال یادگیری زبان فرانسه باشند و اکثریت افراد تمایل داشته باشند خودشان یا فرزندشان زبان انگلیسی یاد بگیرد.اما گروهی از افراد هستند که به دلایل مختلف به دنبال زبان فرانسه هستند. پیدا کردن یک آموزشگاه زبان خوب در خیابان آیت الله کاشانی کار ساده ای نیست.  اما با توجه به اینکه در غرب تهران افراد زیادی زندگی میکنند و یا محل کارشان در آیت الله کاشانی میباشد خانواده های میخواهند برای فرزندانشان نزدیک محل زندگی یا کارشان یک آموزشگاه بان خوب پیدا کنند.  ما در این مقاله میخواهیم آموزشگاه زبان فرانسه در آیت الله کاشانی را به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبانی که میخواهیم به شما معرفی کنیم هم آموزشگاه زبان فرانسه است هم خانه بازی کودکان.

همانطور که گفتیم والدین و کارمندان و خانواده هایی که محل زندگیشان در این منطقه است به دنبال آموزشگاه فرانسه یا انگلیسی و یا خانه بازی کودکان هستند تا فرزندان خود را چند ساعتی آنجا بسپارند و یا به کلاس های زبان فرانسه ویژه کودکان بفرستند.

به تمام دلایل ذکر شده ، افراد متعددی به دنبال آموزشگاه زبان آیت الله کاشانی هستند. ما در این مقاله شما را با بهترین خانه بازی کودکان یا آموزشگاه زبان کودکان آشنا میکنیم.

به شما والدین عزیز توصیه میکنیم قبل از مراجعه به آموزشگاهی که به شما پیشنهاد میکنیم تصمیم نگیرید زیرا بسیاری از افراد پس از مراجعه به آموزشگاه زبان معرفی شده ، به این مرکز بسیار علاقه مند شده اند.

آموزشگاه زبان فرانسه در آیت الله کاشانی

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین مراکز آموزش زبانم فرانسه ویژه کودکان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک میباشد. این آموزشگاه در 2 شعبه مشغول به فعالیت و آموزش میباشد. یکی از شعبه های آن در منطقه 5 آیت الله کاشانی میباشد که از نظر دسترسی در نقطه بسیار عالی قرار دارد و شعبه دوم آن در منطقه 22 شهرک گلستان میباشد. هر دو آدرس در بهترین نقاط تهران میباشند.

دوره های آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک دارد به صورت زیر است :

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

همانطور که گفتیم آموزشگاه زبان بادبادک یک آموزشگاه معتبر در تمامی زبان های دنیا میباشد.

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان فرانسه توسط اساتید متخصص تدریس زبان فرانسه کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

شیوه آموزش در این آموزشگاه از طریق بازی و سرگرمی های مختلف میباشد. کودکان در این آموزشگاه میتوانند از وسیله های بازی موجود  در این آموزشگاه استاده کنند و با مربیان مهربان و دلسوز زبان فرانسه آموزش ببینند. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

آموزشگاه زبان فرانسه در آیت الله کاشانی - منطقه 5 - آریاشهر

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان فرانسه همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان  دوم فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post