آموزشگاه زبان انگلیسی به خردسالان 3 تا 7 سال

آموزشگاه زبان انگلیسی به خردسالان 3 تا 7 سال دغدغه این روز های والدین می باشد.

 

آموزشگاه زبان انگلیسی به خردسالان

با توجه به بررسی های که در این زمینه صورت گرفته است آموزش زبان انگلیسی به کودکان قبل از سن هفت سالگی مزایای بسیاری دارد، کودکانی که قبل از این سن زبان انگلیسی را فرا می‌گیرند لهجه و تکلم بهتری خواهند داشت و توانایی آنها در صحبت کردن زبان دوم بسیار بهتر از کودکانی است که در سن 10 سالگی به بعد آموزش را آغاز کردند.

به همین دلیل آموزشگاه های مختلف،  آموزش زبان انگلیسی به خردسالان را آغاز کردند و بهترین سن آموزش را ۳ تا ۷ سالگی قرار دادند.
اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید آموزشگاه زبان بادبادک دوره های آموزش زبان انگلیسی را از پایین ترین سن آغاز کرده است و کودکان شما می توانند به همراه بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

 

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک به گونه ای است که کودکان ۳ تا ۷ سال و ۷ تا ۱۱ سال می توانند ثبت نام کنند و در محیطی کاملا مناسب و با اساتید مجرب تمام زبان های روز دنیا را آموزش می بینند.

آموزشگاه زبان انگلیسی به خردسالان 3 تا 7 سال

آموزش زبان در آموزشگاه زبان کودکان ۳ ساله بادبادک به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

 

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

 

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post