آزمون های بین المللی زبان برای کودکان

بسیاری از والدین که کودکانشان را در سنین پایین و آموزشگاه زبان بردند و زبان کودکانشان را در سنین پایین تقویت کردند پیگیری آزمون های بین المللی زبان برای کودکان هستند و می خواهند بدانند که کودکانشان پس از پایان دوره آموزشی چه آزمون هایی می توانند بدهند و چه مدارکی را می توانند دریافت کنند و یا اینکه اصلاً کودکان میتوانند مدارک بین المللی دریافت کنند یا خیر؟؟
ما در این مقاله در رابطه با آزمون های بین المللی زبان برای کودکان توضیح میدهیم.

آزمون های بین المللی زبان برای کودکان

آزمون زبان YLE سنجش قابل اطمینانی از توانایی‌های کودک شما در مهارت های گفت، شنود، درک مطلب و نگارش است.
آزمون‌های YLE به نحوی طراحی شده‌اند که یادگیری را لذت بخش ساخته و کودکان را به دریافت مدارک بین المللی و آگاهی از پیشرفت شان تشویق می‌کنند.
بخش آزمونهای دانشگاه کمبریج، با در نظر گرفتن سن و توانایی های کنونی کودک شما آزمونی مناسب را در اختیار آنها قرار می‌دهد.
دریافت هر مدرک، گامی است به سوی شرکت در یک آزمون دشوارتر.
کودکان در سه سطح می توانند در این آزمون ها شرکت کنند:
Starters , Movers , Flyers
از مهم ترین مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان که در سطح جهان معتبر باشد می توان به مدارک زبان CEFR ، تافل جونیور و … اشاره نمود. اما موضوعی که والدین باید بدان توجه داشته باشند این می باشد که باید بدانند کسب مدارک بین المللی زبان انگلیسی ، کودکان آنها باید به سطحی از زبان انگلیسی رسیده باشند تا بتوانند در این آزمون ها شرکت نمایند.
آموزش زبان انگلیسی با سیستم فونیکس
مدرک بین المللی زبان انگلیسی CEFR
مدرک بین المللی زبان انگلیسی CEFR تنها مختص کودکان نیست و بسته به مهارت های زبان آموز می باشد. سطح بندی مدرک CEFR به صورت
A1 , A2      B1 , B2     C1 , C2
می باشد . با توجه به سطح زبان انگلیسی کودکان می توان گفت که مدرک بین المللی زبان انگلیسی برای کودکان سطح A1 و A2 می باشد . به شما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مدرک بین المللی زبان CEFR برای کودکان حتما مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.
مدرک بین المللی زبان انگلیسی تافل جونیور
آزمونهای تافلJunior برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است که میخواهند برای دریافت مدرک بین المللی زبان انگلیسی اقدام نمایند. مدرک بین المللی تافل جونیور برای دانش آموزان بالای 11 سال در نظر گرفته شده است، این آزمون ها بینشی واقعی از مهارت های ارتباطی انگلیسی دانش آموزان ارائه می دهد که در گرفتن بهترین تصمیمات و راهنمایی در مسیر موفقیت به شما کمک می کند.
Rate this post