4 نکته مهم در رابطه با آزمون تافل جونیور و مدرک تافل جونیور

آزمون تافل جونیور یکی از زیر مجموعه های آزمون تافل می باشد و اصولا زبان آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس خارج از کشور و یا برای مهاجرت در کشور های خارجی اقدام نمایند نیاز به کسب این مدرک بین المللی زبان کودکان می باشند. در این مقاله میخواهیم در مورد نکاتی که زبان آموزان و والدین آنها در رابطه با آزمون تافل جونیور و مدرک تافل جونیور در نظر داشته باشند اشاره نماییم. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید.

آزمون های ETS یا همان تافل TOEFL یکی از آزمون های استاندارد بین المللی برای سنجش مهارت و یادگیری زبان انگلیسی می باشد که در سه سطح Primary ,junior ,IBT برگزار می گردد. تافل پریمیر PRIMARY برای گروه سنی بین 8 تا 11 سال می باشد و تافل جونیور JUNIOR برای گروه سنی 12 تا 16 سال و تافل IBT مختص بزرگسالان می باشد . زبان اموزانی که در رده سنی 8 تا 16 سال می باشند می بایست در آزمون تافل کودکان یا همان آزمون تافل پریمیر و جونیور شرکت نمایند و می توانند با دریافت مدرک معتبر زبان انگلیسی تافل برای ادامه تحصیل و یا مهاجرت اقدام نمایند.

آزمون تافل جونیور JUNIOR 

آزمون تافل جونیور JUNIOR

همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم آزمون تافل جونیور JUNIOR برای رده سنی بالای 11 سال طراحی شده است و یک آزمون کاغذی یا همان آزمون کتبی می باشد و دارای سوالاتی برای سنجش درک مطلب خواندن، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی می باشد .

آزمون تافل جونیور در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور در سراسر دنیا برگزار می شود.

آزمون تافل جونیور و نمره آزمون تافل جونیور بر اساس جدول ذیل محاسبه می گردد :

 

بخش تعداد سؤالات مقیاس نمره زمان آزمون
درک شنیداری ۴۲ ۳۰۰-۲۰۰ ۴۰ دقیقه
صورت و معنای زبان ۴۲ ۳۰۰-۲۰۰ ۲۵ دقیقه
درک مطلب خواندن ۴۲ ۳۰۰-۲۰۰ ۵۰ دقیقه
کل ۱۲۶ ۹۰۰-۶۰۰ یک ساعت و ۵۵ دقیقه

مدرک تافل جونیور JUNIOR

مدرک تافل جونیور JUNIOR

مدرک تافل جونیور با سطوح CEFR تطبیق داده می شوند بنابراین می­توانید از توانایی ه­ای زبان آموز بر مبنای یک استاندارد بین ­المللی قابل قبول مطلع شوید. توجه داشته باشید که اعتبار مدرک تافل جونیور JUNIOR  دو سال می باشد و پس از این مدت ، اعتبار این مدرک منقضی می شود.

____________________________________________________________________________________________________________________

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post