آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان

آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان

عید اصلی ما ایرانی ها عید نوروز است. در این عید بزرگ برای ما آداب  و سوم خاصی وجود دارد ، کودکانی که در حال آموزش زبان هستند نیز باید از این آداب و رسوم مطلع شوند و بتوانند این اداب و رسوم را به زبان انگلیسی برای دوستان انگلیسی زبان خود توضیح دهند. از همین رو ما در این مقاله آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان را خواهیم داشت و اینکه هفت سین در نوروز نماد چیست.

امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان مفید باشد. در صورتی که نیاز به اموزش زبان انگلیسی داشتید میتوانید به بخش “اخبار” سایت مراجعه کنید و سایر مقالات مربوط به اموزش زبان به کودکان را بخوانید. حال به آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان بپردازیم.

 

آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان

در ابتدا باید کلمات و لغات مربوط به عید نوروز را بشناسید و بدانید هفت سین به انگلیسی چه میشود سپس آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان را اموزش ببینید.

آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی

اولین آداب رسوم مربوط به عید چیدن سفره هفت سین است. سفره هفت سین شامل چه چیزهایی میشود؟

7 سین شامل 7 تا خوراکی و .. است که با س شروع میشوند حال ما اسامی آنها را به انگلیسی  فارسی قرار میدهیم.

 

The Haft-Seen table items

-Sabzeh (سبزه) – wheat, barley, mung bean or lentil sprouts growing in a dish – symbolizing rebirth

Samanu (سمنو) – sweet pudding made from wheat germ – symbolizing affluence

Senjed (سنجد) – dried oleaster Wild Olive fruit – symbolizing love

Seer (سیر) – garlic – symbolizing the medicine and health

Seeb (سیب) – apple – symbolizing beauty

Somāq (سماق) – sumac fruit – symbolizing (the color of) sunrise

Serkeh (سرکه) – vinegar – symbolizing old-age and patience

آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان


آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی به کودکان (کلیک کنید)


 

حال برای اینکه کودکان بهتر با آداب و رسوم عید اشنا شوند یک انشا به زبان انگلیسی با ترجمه فارسی در رابطه با عید نوروز قرار داده ایم.

 

موضوع انشا : عید نوروز و آداب رسوم آن به زبان انگلیسی به همراه ترجمه – بیایید در مورد نوروز بیشتر بدانیم .

مقدمه : Let s Know more about Nowruz

As you know, we are right now in the middle of the 13-day celebration known as nowruz– the celebration began the moment the earth crossed the vernal equinox, and continues through Wednesday April 1st– we’ll bring you more information about the significance of this day early next week, but for now, here are a few things you should be doing this week to celebrate:

Let s Know more about Nowruz

deed o bāz deed– this literally means ‘to see and see again’. During the 13 days of the beginning of spring, the tradition is to go visit all of your friends and family, and they in turn have to come to your house to see you. Everyone is ready to be a gracious host this week, supplying guests with plenty of sweets to ring in the new year, and also tea and fruit of course (what Iranian household doesn’t have a giant bowl of fruit ready at all times?). It’s customary to visit elders of the family first, and then make your way through the list of all close family, friends, and even acquaintances.

Let s Know more about Nowruz

wearing new clothes– generally Iranians will be prepared this week to wear at least one set of new clothing, all the way to the underwear. Because spring is a time for freshness and newness, this is symbolic of letting go of the old and displaying the new.

haft seen– during this week, Iranians have a special table set up in the house called the haft seen table- filled with symbolic items that represent spring, and seven items that begin with the Persian letter ‘seen’. These include items that represent prosperity, freshness, rebirth, love, and life, and that represent the new start provided by the new season. One of the most important elements of the nowruz haft seen table is wheatgrass, which is sprouted from grains a few days before the new year, and is thrown into water on the 13th day of nowruz (more on that next week!).

So we hope you have an opportunity this weekend to visit some new friends and make some fresh starts in your life!

ترجمه انشا در مورد عید نوروز

همانطور که می دانید، ما در حال حاضر در وسط جشن ۱۳ روزه به نام Nowruz شناخته می شود – جشن شروع می شود زمانی که زمین از اعتدال بهاری برسد و از طریق چهارشنبه آوریل ۱ ادامه می یابد، ما اطلاعات بیشتری در مورد اهمیت از این روز در اوایل هفته آینده، اما در حال حاضر، در اینجا چند چیز است که شما باید انجام دهید این هفته برای جشن گرفتن:

بیایید در مورد نوروز بیشتر بدانیم

این عمل به معنای «دیدن و دیدن دوباره- دید و باز دید » است. در طول ۱۳ روز از آغاز بهار، سنت این است که تمام دوستان و خانواده خود را ببیند و به نوبه خود باید به خانه شما برود تا شما را ببیند. هر کس آماده است تا در هفته جاری یک میزبان خوش تیپ باشد و مهمانان را در سال جدید با شیرینی های فراوان و همچنین چای و میوه (البته این که خانم ایرانی هرگز از کیک غول پیکر میوه ای تهیه نمی کند) آماده می کند. . معمولا برای بازدید از بزرگان خانواده اول، و سپس راه خود را از طریق لیست تمام خانواده نزدیک، دوستان و حتی آشنایان خود را.

پوشیدن لباس های جدید – به طور کلی ایرانی ها در این هفته برای پوشیدن حداقل یک ست از لباس های جدید، تا لباس زیر خواهد بود . از آنجا که بهار یک زمان برای طراوت و نوآوری است، این نماد ی از رفتن از قدیم و نمایش جدید است.

بیایید در مورد نوروز بیشتر بدانیم

در این هفته، ایرانی ها میز خاصی را در خانه ایجاد کرده اند که نام آن را هفت سین می گویند که پر از اقلام نمادین است که نشان دهنده بهار و هفت مورد است که با علامت فارسی دیده می شود. اینها مواردی هستند که نشان دهنده رفاه، طراوت، تولد دوباره، عشق و زندگی است و نشان دهنده آغاز جدید ارائه شده توسط فصل جدید است. یکی از مهمترین عناصر جدولی که در حال حاضر دیده می شود، سبزه است که چند روز قبل از سال جدید از دانه ها جوانه زده است و در روز ۱۳ روز نوروز به آب می رسد.

آموزش آداب و رسوم عید نوروز به زبان انگلیسی به کودکان


و حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
 

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

سبزه به انگلیسی چه میشود ؟

-Sabzeh (سبزه) – wheat, barley, mung bean or lentil sprouts growing in a dish – symbolizing rebirth

هفت سین به انگلیسی چه میشود؟

داخل متن توضیح داده ایم

بهترین آموزشگاه زبان کودکان غرب تهران کدومه؟

آموزشگاه زبان بادبادک ، اطلاعات اموزشگاه داخل متن

Rate this post